O nás
Jmenuji se Káťa mezi mé hobby patří právě tvorba stránek, ale také spousta jiných zajmů, které sem nebudu vypisovat, protože jich je opravdu hodně,
Doufám, že se vám tyto stránky líbí a jste s nimi spokojeni pokuď ne můžet mi napsat do diskuze a já se pokusím splnit vaše přání. :-)

Co si myslíte o Kátě

Fiflena (4 | 25%)
Pohodářka (6 | 37%)
 
Ahoj jmenuji se Jarka a částečně se tu starám s mojí sestřenkou o tyto stránky. Je mi 16 let a moje zájmy jsou zvířata, hry, starost o tyto satránky a mnohem další...což vám tu vypisovat opravdu nebudu. Takže kdyby ste chtěli s něčim poradit tak sme tu právě pro vás...kontakty tu na nás taky máte. Mějte se krásně a doufám že se vám tu líbí protože se opravdu snažíme, aby tyto stránky byli vám užitečné.

Co si myslíte o Jarce?

Fiflena (3 | 38%)
Pohodářka (3 | 37%)
Normální holčina (2 | 25%)
 
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Dotazy, které nám chcete položit, můžete vložit do diskuze a nebo přímo na náš email či icq které najdete v kontaktech :), přejeme vám krásný den :-)

 
 

Tahák v propisce

Tento tahák sice pro někoho nepatří mezi ty nejjednodušší, ale s náma to doufejme zvládnete:-)
Vezměte si kousek papírku tak 3 cm. v tloušt'ce a tak 4 cm. na výšku (výšku i tloušťku si udělejte podle své propisky). Když máte na změřeném kousku papírku napsané učivo tak jej vložte do částečně PRŮHLEDNÉ propisky. Aby ste ho dobře vyděli. Nejlepší místo pro uložení taháku je nahoře pod cvakadlem propisky (HLAVNĚ TÁHÁK DEJTE DOVNITŘ PROPISKY!!!:D). Když máte tahák vytvořený tak pouze skuste jestli na něj dobře vydíte a jestli vám píše propiska:D...protože s touto propiskou budete psát váš test nebo písemku!!!